DS-2XS6A87G1-LS/C36S80(4mm)
= KOD:314255 PKOD:27740 KODVYROBCE:311320124 =Venkovní 8Mpx ColorVu kamera se solárním panelem, 4G, interní baterie součástí 1/1.2’’ Progressive Scan CMOS, citlivost: barva 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ZAP.), objektiv: 4mm (88°), komprese H.265+/H.265/H.264/MJPEG, 8Mpx 12.5fps, detekce pohybu, zakrytí, překročení čáry, narušení zóny, vstup/výstup z oblasti, opuštěné a zanechané zavazadlo, detekce obličeje, 130dB WDR, 3D-DNR, BLC, HLC, defog, podpora Micro SDXC karty až 256GB, vestavěná paměť 64GB eMMC, NAS, ANR, ONVIF, Hik-connect, 1x RJ-45 10/100M, RS-485, audio IO 1/1, alarm IO 1/1, micro SIM, bílý přísvit až 30m, FV panel 80W, provozní teplota: -20°C – 60°C, IP67, odolnost proti větru, napájení 12VDC - 3.2W, výstup 12VDC - 1000mA, interní lithiová baterie 360Wh
Dotazy / Poptávka
Vážený zákazníku,
Alternativní produkty
DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm)
dostupnost do týdneBrno: není sklademČeské Budějovice: není skladem
Děčín: není skladem
Liberec: není skladem
Ostrava: není skladem
Pardubice: není skladem
Plzeň: není skladem
Praha: není skladem
Zlín: není skladem
Externí sklad: skladem do týdne
RELOAD
DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(8-32mm)
není sklademBrno: není sklademČeské Budějovice: není skladem
Děčín: není skladem
Liberec: není skladem
Ostrava: není skladem
Pardubice: není skladem
Plzeň: není skladem
Praha: není skladem
Zlín: není skladem
Externí sklad: není skladem
na objednávkuRELOAD
DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12)1T
Externí sklad: není skladem
na objednávkuRELOAD
DS-2DE5425IWG-K/4G
RELOAD
DS-2DE5425IWG-4G
DS-2XS2T47G1-LDH/4G/C18S40(4mm)
DS-2XS6A47G1-LS/C36S80(2.8mm)
DS-2XS6A87G1-LS/C36S80(2.8mm)