DS-2XS6A46G1-IZS/C36S80(2.8-12mm)
= KOD:313397 PKOD:23842 KODVYROBCE:311322879 =Venkovní 4Mpx AcuSense kamera se solárním panelem, 4G, interní baterie součástí 1/1.8" Progressive Scan CMOS, citlivost: barva 0.0005 Lux @ (F1.2, AGC ZAP.), objektiv: 2.8-12mm (107.4°-39.8°), komprese H.265+/H.265/H.264/H.264+/MJPEG, různé pracovní módy, detekce pohybu, zakrytí, překročení čáry, narušení zóny, vstup/výstup z oblasti, opuštěné a zanechané zavazadlo, detekce obličeje, 120dB WDR, 3D-DNR, BLC, HLC, defog, podpora Micro SDXC karty až 256GB, NAS, ANR, ONVIF, Hik-connect, 1x RJ-45 10/100M, audio IO 1/1, alarm IO 1/1, micro SIM, IR přísvit až 30m, FV panel 80W, provozní teplota: -20°C – 60°C, IP66, odolnost proti větru, napájení 12VDC - 3.2W, výstup 12VDC - 1000mA, interní lithiová baterie 360Wh