MPZ-350.6P
USB/SD, 6 zón, 350W
   = KOD:208653  =
Manufacturer: Omnitronic
Mixážní zesilovač, 6 zón, 350W, USB, SD, MP3, 3 mikr. vstupy
Go to top
  • Informations
  • Technical list
  • Queries
  • Alternatives
  • Go to top
Product information
Mixážní zesilovače Omnitronic dodáváme s výkonem 60W, 120W, 180W, 250W, 350W, 500W nebo 650W.
Zóny
60W
120W 180W 250W
350W 500W 650W