Nákupní košík:


MobileKPD2

Kód:108389
Výrobce:Satel

Program k monitorování a ovládání zabezpečovacího systému INTEGRA, pomocí mobilního telefonu a telefonu s dotykovým displejem.Ceny stálých obchodních partnerů budou upraveny v souladu se smluvními ceníky.
Před dokončením transakce budete kontaktováni obchodním oddělením naší společnosti.

MobileKPD2 aplikace přepne váš dotykový displej telefonu na bezdrátovou klávesnici zabezpečovací ústředny INTEGRA vybavené modulem ETHM-1. Umožňuje ovládat zabezpečovací systém a uživatelské funkce v závislosti na hladině oprávnění konkrétního uživatele. Komunikace mezi mobilním telefonem a ústřednou  je zabezpečena AES šifrováním se 192-bitovým klíčem a to bez ohledu na to, zda je spojení navázáno přes GPRS,UMTS (3G), WiFi.

Aplikace MobileKPD2 je dostupná ve třech verzích v závislosti na operačním systému používaného mobilního telefonu s dotykovou klávesnicí. JAVA verze je vytvořena pro zařízení podporující J2ME Java prostředí (mobilní telefony s OS Symbian, Samsung BADA, Windows Mobile). Pro mobilní telefony s operačním systému Google Android a Apple iOS je vyvinuta speciální verze. Java verze je volně stažitelná zde a verze pro OS Android a iOS je dostupná na Android Market resp. Appstore.

Technické parametry
Testováno na:
APPLE iOSiPhone 3GS, 4, verze iOS 4.0 a vyšší
ANDROID 2.1 & 2.2HTC Wildfire, HTD Hero, HTC Legend, HTC Desire, HTC Desire HD, Samsung Galaxy S
WINDOWS MOBILEHTC Touch, HTC Touch Diamond, HTC Touch HD, HTC HD MINI, HTC HD2, HTC Touch2, HTC Touch Diamond2, HTC Touch Cruise, HTC Touch 3G, HTC Touch Viva
SAMSUNG BADASamsung Wave
SYMBIANNokia C3, Nokia C5, Nokia C6, Nokia C7, Nokia E7, Nokia X3, Nokia X6, Nokia N8, Nokia N97, Nokia N97 mini, Nokia N9000, Nokia 5228, Nokia 5230, Nokia 5250, Nokia 5530, Nokia 5800
Soubory ke stažení

Soubory je možné stáhnout až po přihlášení.

  • mobilekpd2.zip

Vážený zákazníku,
potřebujete-li poradit ohledně výše uvedené položky, kontaktujte nás pomocí formuláře, v případě urgentní odpovědi na tel. čísle 277 003 821.

Pro správné odeslání formuláře je nutné všechny označené položky vyplnit

přepište číslo 37 do následujícího pole
toto pole ponechte nevyplněné

Uváděné parametry a obrázky jsou pouze informativního charakteru a nemusí přesně odpovídat aktuální verzi produktu.

Aktuality

Objednávka, informace

272 770 148

Adresy

Facebook

Vyhledávání

Zabezpečovací technika

ps_banner